top of page
Fotowoltaika na budynku mieszkalnym

Fotowltaika dla domu.

Gwarancja dekarza!

Jesteśmy czołowym wykonawcą pokryć dachowych w Polsce. Przez 25lat działalności wykonaliśmy tysiące realizacji. Na dachach znamy się jak nikt inny!

Gwarancja na dach!

Przy dachu zakupionym w Dach Kowlascy, jest możliwość uzyskania kompletnej gwarancji na pokrycie dachowe.

Dotacje i ulgi podatkowe

Pomożemy Ci złożyć odpowiednie wnioski do elektrowni jak również o dodtacje rządowe oraz ulgi podatkowe.

Fotowoltaika
z bilansowaniem 1:1*

 
Sprawdź naszą ofertę bilansowania.

Fotowoltaika na firmie

Program Energia Plus 2022

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie w ramach programu priorytetowego „Energia Plus”.

Program AgroEnergia 2022

Program z dotacją na odnawialne źródła energii dla rolników.  Dofinansowanie może wynieść maksymalnie 20% kosztów kwalifikowanych w przypadku instalacji fotowoltaicznej

Kredyt i leasing

W Kowalscy Energia pomożemy Ci sfinansować instalację fotowoltaiczną. Porównujemy oferty w bankach dzięki czemu dobierzemy dla Ciebie najlepszy produkt.

Obniżenie kosztów prowadzenia firmy.

Skutecznie obniż koszty prowadzenia firmy dzięki fotowoltaice. Przeprowadzimy dla Ciebie symulację zwrotów kosztów z instalacji.

Fotowltaika dla firmy i rolników.

Zaufaj nam

Zaufaj nam!

Kompleksowa obsługa

Z nami przejdziesz wszystkie etapy zakupu. Zaczynając od audytu, wyceny, montażu, uruchomieniu instalacji i pomocy w wypełnianiu odpowiednich wniosków. 

Proces reklamacji

Jak w każdej branży reklamację są i będą. Nie uciekamy od nich! Staramy się je skrupulatnie rozwiązywać tak aby klient finalnie był zadowolony.

Gwarancja ceny

Gwarantujemy cenę na którą umawiamy się z Tobą podczas podpisywania umowy. Nie ma mowy o jakichkolwiek zmianach bez informowania klienta.

Biuro stacjonarne

Dodatkowym atutem jest to, że posiadamy  budynek biurowy do którego zawsze można przyjechać, sprawdzić oferowane produkty,  porozmawiać i zrobić zakupy.

Nasze realizacje.

bottom of page